ברוכים הבאים לחנות הספרים באינטרנט www.books4u.co.il-הזמנת ספרי לימוד באינטרנט וחסכת זמן יקר מכל מקום ובכל שעה!       www.books 4u.co.il-ברוכים הבאים לחנות הספרים באינטרנט.20% הנחה על כל ספרי הקריאה:ספרים חדשים,רבי מכר כל השנה. 5%-13% הנחה על ספרי הלימוד כל השנה!       צוות www.books4u.co.il מאחל חג שבועות שמח! לידיעתכם, נהיה בחופש מה-31.5-2/06/2017,ההזמנות יטופלו מיד לאחר החופש החל מ-04/06/17
חפש
שם ספר: קטגוריה: חיפוש
חדשות

חדש באתר! עיטוף ספרים-עטיפה איכותית,ידידותית לסביבה עיטף ספרים במכונה יעודית עלות עיטוף לספר 4 ש"ח

 

 לקראת החזרה לביה"ס: איך אפשר להוזיל את מחיר ספרי הלימוד/מיכל רז חיימוביץ פורסם בגלובס 27.7.10

לא פחות מ-800 שקל צריכה להוציא משפחה על ספרי לימוד לתלמיד תיכון ? כשבבית יש כמה תלמידים, מתנפחת ההוצאה ויכולה לטפס ליותר מ-3,000 שקל אם לוקחים בחשבון גם את הציוד הנלווה ? איך מוזילים את העלויות?

 


 

אחת המשמעויות של שנת הלימודים הקרבה הבאה היא היערכות עם ציוד לבית-הספר וספרי לימוד, קרי הוצאה של מאות שקלים ההולכת ותופחת עם הגיל: מכ-300 שקל לכיתה א' ועד כ-800 שקל לתלמידי חטיבה-תיכון.

מחירי ספרי הלימוד שומרים על יציבות לאורך השנים, להוציא עליות או ירידות מינוריות המושפעות בעיקר משינוי בשיעור המע"מ. הספרים מצויים בפיקוח, ובמרבית החנויות הם נמכרים במחיר אחיד, המפורט לרוב גם ברשימות הספרים שמפיצים בתי-הספר.

איפה בכל זאת יש תחרות? בעיקר באתרי האינטרנט המשווקים ספרי לימוד. לצד הנוחות שבהזמנה וקבלת הספרים במשלוח הביתה, ניתן לרכוש את הספרים בהנחות של כ-5%, כאשר ההנחה לעיתים מתקזזות בעלויות המשלוח אלא אם מבצעים איסוף עצמי בחינם.

ספרים משומשים הם הדרך להוזלה המשמעותית ביותר - חלקם נמכרים באתרי אינטרנט, ומרביתם בירידים מקומיים.

דרך אחרת היא התארגנות כיתתית במתכונת קבוצת רכישה או רכישת הספרים בעת הנופש באילת.

בחנויות הספרים הפרטיות שוקדים המוכרים על הכנת חבילות ספרים בהתאם להזמנות. חלפו הימים של המתנה בחנות, וכעת במרביתן מתבצעת הזמנה מראש (טלפונית, בפקס או במייל) ואיסוף חבילת הספרים כעבור מספר ימים. רוב החנויות גם מצוידות ברשימות הספרים הבית-ספריות, ולכן מה שנדרש בהזמנה הוא ציון הכיתה ובית-הספר.

בחנויות מזרזים את ההורים להקדים ולהזמין ולהימנע מחוסרים אפשריים. שירות כזה מאפשרת גם "צומת ספרים" עם משלוח רשימת הספרים דרך כתובת מייל או דרך דף הפייסבוק של הרשת. ניתן להזמין ספרים חדשים או משומשים (במחיר של שני שלישים מספר חדש) ולציין את הסניף הרצוי לאיסוף. בכל מקרה השירות אינו כרוך בתשלום.

רשתות הציוד לתלמיד נכנסות לספרי הלימוד

במסגרת התחרות האדירה של הרשתות המשווקות לציוד לתלמיד, מרחיבות אופיס דיפו וכפר השעשועים את סל מוצריהן ופולשות, באמצעות שיתופי-פעולה עם אתרי אינטרנט, לתחום ספרי הלימוד.

תחת הרעיון של ONE STOP SHOP מוזמן הצרכן להזמין ספרים באתר ספר נט ולקבלם בסניפי אופיס דיפו (גם אם מדובר בספר בודד), או לחילופין להשאיר רשימת להזמנה שתבוצע עבורו באתר.

בכפר השעשועים יוצאים בשיתוף-פעולה עם אתר בוק מרקט, במסגרתו בחלק מסניפי הרשת יוצבו עמדות אינטרנט להזמנת ספרי לימוד און-ליין ואיסופם מהחנות.

כך או כך, ראוי להזכיר כי אמנם מתח הרווחים על ספרי הלימוד אינו גדול, אולם זהו הזמן לפרגן לחנויות הספרים השכונתיות שזוהי שעתן.

ספרים בהשאלה

בשנתיים האחרונות החל לפעול בארץ פרויקט בוקמרקט - פרויקט השאלת ספרים ומכירת ספרים חדשים ומשומשים. ההצטרפות לפרויקט היא בית-ספרית, כאשר קהל היעד הוא תלמידי בתי-הספר מכיתות א' ועד י"ב.

תלמידי בתי-ספר הרשומים לפרויקט (הרשימה המונה כ-70 בתי-ספר מופיעה באתר) מוזמנים להעביר רשימת ספרים ולקבלם בהשאלה למשך שנת הלימודים.

ההשאלה נעשית בתמורה למסירת ספרים ישנים ולתשלום של אגרה בסך 280 שקל לשנה (10% הנחה לתלמידי כיתות א'-ב'). ,האגרה נקבעת על-ידי משרד החינוך ומטרתה בין היתר לצורך ריענון הספרים ותחזוקתם.

ככל שעולים בכיתות הלימוד מגלמת האגרה חיסכון גבוה יותר, המגיע ל-50% ויותר ממחיר ספרים חדשים. חשוב לציין כי אין השאלה חלקית מתוך רשימת הספרים, וכי בתום שנת הלימודים מתחייבים להשיב את הספרים לבוקמרקט.

ספרים שלא נכללים בהשאלה (אטלס, מילון) מוצעים בהנחה ללקוחות הפרויקט.

הצצה אל העתיד: ספרי לימוד מקוונים

בארה"ב כבר פועל בהרחבה מיזם החוסך להורים הוצאה כלכלית ולתלמידים משקל מיותר בילקוט - ספרי לימוד דיגיטליים. ספרים אלה מיועדים בעיקר לתלמידי הכיתות הגבוהות. גם בארץ ניצני הטכנולוגיה מתחיל לפרוח:

באתר www.school.kotar.co.il (בפיתוח מט"ח) נמצאים ספר

nalpraxone naltrexone treatment revia reviews


לקניה מהירה
Clock

יש לכם רשימת קניות?

אל תבזבזו זמן...

גשו מיד לקניה המהירה!

קניה מהירה!
מבצעים
אנו משתמשים במערכת שליחת ניוזלטר שלח מסר
   GoDaddy.com