ברוכים הבאים לחנות הספרים באינטרנט www.books4u.co.il-הזמנת ספרי לימוד באינטרנט וחסכת זמן יקר מכל מקום ובכל שעה!       www.books 4u.co.il-ברוכים הבאים לחנות הספרים באינטרנט.20% הנחה על כל ספרי הקריאה:ספרים חדשים,רבי מכר כל השנה. 5%-13% הנחה על ספרי הלימוד כל השנה!       צוות www.books4u.co.il מאחל חג שבועות שמח! לידיעתכם, נהיה בחופש מה-31.5-2/06/2017,ההזמנות יטופלו מיד לאחר החופש החל מ-04/06/17
חפש
שם ספר: קטגוריה: חיפוש
חדשות

חדש באתר! עיטוף ספרים-עטיפה איכותית,ידידותית לסביבה עיטף ספרים במכונה יעודית עלות עיטוף לספר 4 ש"ח

בדיקה בשורת אתרי אינטרנט מגלה שאפשר לרכוש ספרים חדשים ב-15% פחות ממחירם הרשמי.כשמדובר בהוצאה של 300 שקל על ילד בכיתה א ו-1200 שקל על ילד בכיתה ז,זהו חיסכון משמעותי-ועוד לא אמרנו מילה על ספרים משומשים.

מיכל רז חיימוביץ 5.8.08 גלובס 

what is vivitrol medication lasertech.com lowdosenaltrexone org


מאות שקלים יוציאו הורים על ספרי לימוד עבור כל תלמיד - כ-300 שקל לספרי לימוד חדשים לתלמידי כיתה א', כ-520 שקל לתלמיד כיתה ד' וכ-1,200 שקל לתלמיד העולה לכיתה ז'.

מחיריהם של ספרי הלימוד המאושרים על-ידי משרד החינוך מצויים בפיקוח, ובמרבית החנויות אמנם נמכרים במחירים אלה, אך באתרי אינטרנט תוכלו למצוא מחירים מוזלים ותחרות ערה יותר.

"גלובס" בדק כמה יעלו ספרי הלימוד לתלמידים ב-3 כיתות: כיתה א' בבית-הספר רמון במודיעין, כיתה ד' בבית-הספר בן-גוריון בכפר סבא וכיתה ז' בבית-הספר הריאלי העברי בחיפה, והשווה את מחיריהם באתרי האינטרנט של ספרנט (מיזם משותף עם קרביץ), דיונון, בוקס פור יו, דואר ישראל, בוק מי, בוק שופ דינה ובוק מרקט (שני האחרונים מציעים ספרים משומשים לצד חדשים וניתן לקבל בהם גם זיכוי בתמורה לספרים משומשים).

המסקנות: בחלק מהאתרים, כמו דיונון, books4u ודואר ישראל, מחירי הספרים נמוכים בשיעור של 5%-10% ממחיר המחירון. באתר bookme.co.il המחירים נמוכים בכ-5%. לשם המחשה: סל לתלמידי כיתה א' באתר ספרנט יעלה כ-291 שקל, סל זהה באתר בוקמי יעלה כ-277 שקל ובאתרים books4u ודואר ישראל כ-258 שקל (פער של כ-11%).........

 ......

www.books4u.co.il

מחירי הספרים נמוכים ב-5%-15% ממחירי המחירון. מרבית הספרים מתוך הרשימות - נמצאו באתר.

משלוח: דואר חבילות, 25 שקל עד 14 ימי עבודה, דואר שליחים, 15 שקל עד 5 ימי עבודה. בקנייה ב-500 שקל ומעלה, משלוח חינם, איסוף עצמי - חינם (מחולון).

מוצרים נוספים: ילקוטים, מחברות קלמרים ועוד.

חיפוש: חופשי או לפי כיתה ואז לפי מקצועות.

 

thyroxin winthrop 50 thyroxin pills thyroxin sivuvaikutukset


לקניה מהירה
Clock

יש לכם רשימת קניות?

אל תבזבזו זמן...

גשו מיד לקניה המהירה!

קניה מהירה!
מבצעים
אנו משתמשים במערכת שליחת ניוזלטר שלח מסר
   GoDaddy.com